tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ!!!

ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ!!!
До відома голів обласних та районних АФЗ та керівників фермерських господарств!
Шановні колеги!
Терміново оголосіть всім нашим членам АФЗУ інформацію про можливість скористатися пільговими кредитами від держави в ПриватБанку, або ОщадБанку.
Про це ми неодноразово вам повідомляли.
Генеральна дирекція АФЗУ робила запити, як здійснюється програма кредитування в регіонах для фермерів?
    Хто подавав заявку до банку, а йому відмовили в кредитуванні, з надуманих причин, просимо негайно звернутися з листами - скаргами до МінАПК, та паралельно, з другим екземпляром до АФЗУ, з чітким роз’ясненням проблеми та чітким формулюванням причини відмови банком в кредитуванні господарства. Не зволікайте з часом! 23 березня в першій половині дня буде проводитися розгляд скарг і прийматимуться рішення міністерством по кожному випадку.
ЗВЕРНЕННЯ МАЮТЬ БУТИ ПОДАНІ НЕ ПІЗНІШЕ 22.03.2022 року, до кінця робочого дня. Звернення, які прийдуть із запізненням не матимуть можливості бути розлянутими.
Слідкуйте за інформацією на нашому офіційному сайті АФЗУ та за інформаційними сторінками в Фейсбук та Вайбер.
Для того, щоб скористатися державними програмами підтримки у військовий час, прикладіть кожен, особисто, зусилля. Ніхто крім вас самих це робити не зможе і на піднос не покладе.  АФЗУ, вам буде сприяти у вирішенні проблем, в міру можливого.
ПРОШУ РОЗПОВСЮДИТИ ІНФОРМАЦІЮ
 
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ!!!
 
 
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. -  Лещенко Роман - Міністр аграрної політики та продовольства України
 
  0-800-215-010 - Гаряча лінія Мінагрополітики
 
 https://www.facebook.com/agrireforms -  Висоцький Тарас - Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  пошта ГО АФЗУ
З повагою, Віктор ГОНЧАРЕНКО, Президент АФЗУ та виконавча дирекція АФЗУ.

Наші рекламодавці