tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Вітання з Днем працівників сільського господарства!

Шановні трудівники села!


Щиро і сердечно вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства.
Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати наш народ.
Адже з малесенького хлібного зернятка починається могутність і сила нашої держави.
Ваша праця є свята і благородна, вона безперервна, як і саме життя. Один урожай в коморі, а наступний вже в полі, стелиться зеленими рунами, першими паростками озимини, уже чекає сонця, вологи, людських рук.
У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі перешкоди і негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України                                                                                  та піднесення добробуту всього нашого славного народу!

Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир, спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.
Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть заможно, при доброму здоров’ї у затишку, мирі, злагоді та достатку, на своїй нерозпроданій землі!

Зі святом Вас, УКРАЇНСЬКІ ХЛІБОРОБИ!!!

ПРЕЗИДЕНТ АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ УКРАЇНИ

ВІКТОР ГОНЧАРЕНКО

Наші рекламодавці