tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Чому навчило рейдерство.

 

         Асоціація фермерів та приватних землевласників України зібрала рецепти успішного досвіду відбиття рейдеським (бандитським) захопленням.

         Рейдерське захоплення для звичайного фермерського господарства трапляється несподівано, точно так само як для звичайної людини трапляються хвороби (інсульт, інфаркт) – несподівано і неочікувано.

         Однак, насправді, рейдеські захоплення як і більшість людських хвороб мають свої симптоми, що передують настанню трагедії. Їх потрібно тільки розгледіти і вжити заходів.

         Проте більшість з нас неуважно ставляться до навколишнього життя, прогавлюємо доленосні дзвіночки і після безтурботного життя втрапляємо у халепу.

         Розумні фермери вміють запобігти втраті господарства від бандитського нападу.          Все просто. Зазвичай, симптомами для рейдеського захоплення є успішне господарство з великим банком землі, великим врожаєм в полі або на току, непрозорим кредитом, смертю керівника, або суперечками між членами. Однак слід зазначити, що бандитські захопленння господарств відбуваються і у відносно не великих господарствах з площею землі до 50 га.

         Таким чином, всі фермерські господарства вже є і можуть стали потенційними цілями бандитів. Саме так, хоча це і неприємно чути.

         До цього потрібно ставитися спокійно і готуватися, оскільки запобігти спробі захопленню не можливо, а не допустити втрати господарства і майна цілком реально. Для цього потрібно щорічно відкладати з прибутку господарства кошти на оборону, як у бюджеті кожної держави існують видатки на оборону.

         Ці кошти потрібно розділити і витрачати за декілька ми напрямками:

-         для фізичної охорони та юридичної підтримки у випадку нападу (це може бути охоронна компанія, ветерани, козаки, фермерська самооборона, сусіди, родичі і пайовики),

-         -для створення Фермерської самооборони серед фермерів району та області, обов”язкової підтримки відбиттю нападів на інші господарства (особисто або матеріально: транспорт, пальне, набої, сніданки),

-         для громадського та депутатського захисту від нападу (налагодити контактні зв”язки із впливовою громадською організацією, депутатським корпусом, ЗМІ).

-         - впливати на зміну законодавства і адекватне застосування існуючих законів для захисту власності та унеможливлення нападів на господарства через вимагання невідворотності покарання для бандитів, які вже скоїли збройні бандитські напади на інші господарства, але обвинувачуються за хуліганство. Це краще зробити через всеукраїнські громадські організації, до яких є довіра, та чесних і сміливих журналістів.

Не дайте нікому шанс зруйнувати ваше майбутне!

В теперішніх умовах не чекайте абсолютного захисту від влади, в умовах феодалізму потрібно самим навчитися захищатися і навчити владу захищати хліборобів.

Разом ми швидше досягаємо успіху!

Президент Асоціації фермерів та

приватних землевласників України         Микола Стрижак

Наші рекламодавці