tel+38 (044) 228-48-19   |   +38 (044) 501-78-73

Аналіз проведення звітно-виборчих конференцій обласних АФЗ

Згідно рішення ради АФЗУ звітно-виборні конференції обласних АФЗ завершені 14 лютого 2018 року.

   На обласній конференції Сумської АФЗ було присутньо (більше 120 учасників), взяло участь в роботі найвище керівництво облдержадміністрації та облради.

   Найбільш чисельними конференції були в областях:  Дніпропетровській (161 учасник), Полтавській більше 100 уч,  Рівненській 76 уч., Кіровоградській 66 уч., Харківській 70 уч., Черкаській  50 уч.,

    Традиційно були підняті питання пов`язані з земельною проблематикою, вийшло на передній план питання долі земель постійного користування, питання про виділення і подальшу долю земель виділених для АТОвців, (яка завідомо створена як конфліктна ситуація), вузьким місцем є відсутність елеваторних ємностей для зберігання і накопичення зібраного врожаю,  гостро стояли питання про таке явище як рейдерство, запровадження спрощеного оподаткування для сімейних фермерських господарств,  методи проведення державної податкової політики.

     Практично у всіх областях гостро стоїть питання доступу до фінансування та ринку збуту.

Питання створення обслуговуючої кооперації стоїть на рівні живильного ковтка повітря.

В Черкаській, Рівненській, Волинській, Сумській, Чернігівській областях фермери вкрай потребують на місцях молокопереробних кооперативів.

Абсолютно всі делегати стурбовані долею руху коштів виділених Урядом України (1млярд),

Є сумніви – чи дійдуть ці кошти до простих фермерів та членів ОСГ?

     Делегати конференції Черкаської обл. висунули кандидатом на посаду Президента АФЗУ Гончаренка Віктора Григоровича. Херсонська АФЗ підтримала рішення Черкащан.

     Чернігівська АФЗ на своїй конференції висунула кандидатом на посаду Президента АФЗУ

свого голову  Якуба Івана Миколайовича.

     Фермери Кіровоградчини на своїй конференції на посаду Президента АФЗУ висунули Стрижака Миколу Івановича. Це рішення підтримали на своїх конференціях Вінницька АФЗ, Донецька АФЗ, ЖитомирськаАФЗ, ЗакарпатськаАФЗ, Полтавська АФЗ, Рівненська АФЗ, Чернівецька АФЗ, Сумська АФЗ, Івано-ФранківськаАФЗ, ХмельницькаАФЗ, ЗапоріжськаАФЗ,  Одеська АФЗ, Львівська АФЗ.

   Делегати конференції Новомосковськогорайонного АФЗ висунули кандидатом на посаду Президента АФЗУ Слободяника Івана Леонідовича, а конференція Дніпропетровської обласної АФЗ прийняла рішення про підтримку.

   Звітно-виборна компанія, яка розпочалася 6 грудня 2017  та завершилась 14.02.2018 року, продемонструвала розгалуженість нашої організації по всіх куточках України і підтвердила, що вона  є  наймасовішою, демократичною та самоврядною громадською організацією.

      Прес-служба  АФЗУ

                                               

Наші рекламодавці