www.farmer.co.ua
 

3
   Пропозиції на обговорення!

щодо основних напрямків реалізації «Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки».
І
1. Стимулююча і ефективна податкова політика, скорочена звітність, бухоблік для фермерських господарств з площею землі до 100 га, прийняття Закону України «Про єдиний земельний податок», який би включав пільгу по ПДВ
2. Підтримка новостворених фермерських господарств шляхом виділення коштів в сумі до 350 тисяч грн. на придбання однієї одиниці або трактора, або комбайна, або вантажного автомобіля.
3. Пряма підтримка новостворених фермерських господарств з площею землі до 20 га із розрахунку на 1 га ріллі.
4. Технічне переоснащення фермерських господарств шляхом часткової компенсації вартості придбаної вітчизняної сільськогосподарської техніки в розмірі 40 % її вартості.
5. Підтримка фермерських господарств, які займаються тваринництвом шляхом виділення коштів із розрахунку на 1 голову худоби.
6. Підтримка фермерських господарств, які займаються овочівництвом, ягідництвом, вирощуванням нішевих культур шляхом виділення коштів із розрахунку на 1 га ріллі.
ІІ
1. Підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів члени якого мають у використанні площу землі до 100 га шляхом виділення 30 % коштів, які передбачені в Державному Бюджеті України на 2018 рік за вищезазначеним призначенням.


опубліковано: 2017-10-13
категорія:
переглянути: всі новини


Для того щоб залишити коментар необхідна авторизація:

Login Вхiд

Логiн:

Пароль:
Забули?


Реєстрація

© 2000-2017, farmer.co.ua
Flag Counter