www.farmer.co.ua
 

2
   Шановний голово районної Асоціації фермерів та приватних землевласників України!

Вперше за багато років Уряд схвалив Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018 - 2020 роки, передбачив у проекті Бюджету на 2018 рік на ці цілі 1 млрд. гривень, та врешті прийняв постанову про відзначення професійного св’ята – „Дня фермера”!
Концепція, розроблена АФЗУ, сприятиме створенню необхідних організаційних, правових та фінансових передумов для започаткування нових та розвитку діючих фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, покращення матеріально-фінансового становища сільського населення. Зокрема, Концепцією передбачено безвідсоткове кредитування фермерських господарств через Укрдержфонд, відшкодування кредитних ставок за користування комерційними кредитами, часткова компенсація за придбання вітчизняної сільськогосподарської техніки, часткова компенсація за будівництво тваринницьких приміщень, надання підтримки для розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, тощо.
Про реалізацію Концепції та інші податкові, фінансові та законодавчі новини, земельну проблематику, а також коментарі до них, інформацію АФЗУ щодо боротьби з проявами рейдерства проти фермерів та поради нашої юридичної служби, Ви вчасно зможете дізнатися на сторінках газети та в «Правовику» нашого профільного видання – газети «Вісник Фермер України», або з електронної розсилки «Комплексним передплатникам» -шукати цю інформацію в Інтернеті Ви не завжди маєте можливість, а дирекція АФЗУ та редакція газети кожного дня має таку інформацію і готова надавати її Вам шляхом розсилки по електронній пошті (Комплексна передплата).
Звертаюся до Вас з проханням підтримати нашу газету шляхом її передплати на 2018 рік.

Президент АФЗУ        Іван Томич

опубліковано: 2017-10-12
категорія:
переглянути: всі новини


Для того щоб залишити коментар необхідна авторизація:

Login Вхiд

Логiн:

Пароль:
Забули?


Реєстрація

© 2000-2017, farmer.co.ua
Flag Counter