www.farmer.co.ua
 

5
   Українцям слід очікувати поетапного подорожчання хліба

Внутрішні ціни на хліб в Україні залежать від зовнішніх цін, тому українцям слід очікувати поетапного подорожчання хліба. Про це повідомив глава Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич.

«Зростання цін на хліб у нас не буде стрімким, але протягом зимового періоду однозначно підвищення цін на хліб буде. Ціна на нього виросте до 20%. При цьому підвищення вартості хліба відбудеться не в один момент, а пройде в два-три етапи », - акцентував експерт.

Іван Томич пояснив, що урожай зерна в цьому році в Україні буде меншим, ніж в минулому. Разом з тим цей урожай не впливає ні в бік збільшення, ні в бік зменшення внутрішньої ціни на хліб і хлібобулочні вироби.

За словами експерта, в цьому відношенні у нас змінився тільки експортний потенціал, який, безумовно, став меншим, ніж в 2016 році.

«Внутрішнє споживання зернових і зернобобових культур в Україні знаходиться в межах 5 млн тонн і менше. Тому тут нічого не зміниться. Внутрішні ціни на хліб у нас залежать від зовнішніх цін. При цьому зовнішні ціни не є низькими, і українцям слід очікувати поетапного подорожчання хліба», - підкреслив Іван Томич.

опубліковано: 2017-09-06
категорія:
переглянути: всі новини


Для того щоб залишити коментар необхідна авторизація:

Login Вхiд

Логiн:

Пароль:
Забули?


Реєстрація

© 2000-2017, farmer.co.ua
Flag Counter