www.farmer.co.ua
 


12
   ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ МІНЮСТУ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

11 серпня в Укрінформі відбулася прес-конференція за участі Олена Сукманової - заступника міністра юстиції України з питань державної реєстрації, Івана Томича - президента Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Геннадія Новікова - голови Громадської спілки «Аграрний союз України», Андрія Кошиль - президент Асоціації «Земельна спілка України» та Михайла Соколова - заступника Голови Громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада».
За інформацією Олени Сукманової у Міністерстві юстиції обговорюють питання щодо удосконалення законодавства стосовно підвищення професійності та відповідальності державних реєстраторів. За її словами, якщо будуть внесені відповідні зміни в законодавство, то стане складніше отримати акредитацію державного реєстратора, а також - треба буде довести, що людина, яка хоче обійняти посаду державного реєстратора, справді має юридичну освіту, а не «папірець про неї».
До цієї законодавчої ініціативи вона пообіцяла залучати і громадські організації».
Також заступник міністра повідомила, що Мінюст очікує відповіді від правоохоронних органів з приводу направлених понад 20 звернень, що стосуються рейдерства.
Вона наголосила, що за інформацією місцевих органів влади, справи, які направлені за ініціативи Міністерства юстиції, це «така собі крапля в морі інших справ, які порушені за ініціативою власників, орендарів і фермерських господарств.
«На жаль, ми не можемо констатувати факт, що вони (справи - ред.) належним чином розслідуються. І я дуже чекаю того дня, коли ми можемо офіційно сказати: ось реєстратор, який вчинив злочинну дію і він покараний тюремним ув'язненням», - зазначила Олена Сукманова.
Президент АФЗУ Іван Томич повідомив, що лише за нинішній рік Асоціація отримала понад 500 звернень та повідомлень про факти рейдерського захоплення господарств, землі, врожаю та сільськогосподарської техніки і це змусило організацію створити подібні антирейдерські штаби по всій Україні і він сподівається на тісний контакт і співпрацю їх зі штабами, що створені за ініціативи Мінюсту. Спільними зусиллями буде набагато легше здолати це ганебне явище.

Прес-служба АФЗУ


опубліковано: 2017-08-11
джерело: Прес служба АФЗУ
категорія:
переглянути: всі новини


Для того щоб залишити коментар необхідна авторизація:

Login Вхiд

Логiн:

Пароль:
Забули?


Реєстрація

© 2000-2017, farmer.co.ua
Flag Counter