www.farmer.co.ua
 

7
   На звернення АФЗУ Кабмін створить регіональні штаби для недопущення рейдерства

На звернення Асоціації фермерів та приватних землевласників України сьогодні на своєму засіданні Кабінет Міністрів України вирішив створити оперативні штаби в регіонах спільно з Обласними державними адміністраціями, територіальними підрозділами МВС, Держземкадастру, Мін'юсту, аграрними асоціаціями для недопущення незаконних захоплень в врожаю і землі у фермерів. Таке рішення було ухвалене членами уряду на засіданні.
"Є пропозиція прийняти протокольне рішення уряду, яким доручити головам ОДА спільно з територіальними підрозділами МВС, Держземгеокадастру, Мін'юсту, аграрними асоціаціями створити оперативні штаби на місцях. Зараз відбувається збирання врожаю. Щороку з цього приводу іноді бувають, на жаль, форс-мажорні обставини, захоплення врожаю і землі з боку не чистих на руку ділків в наших селян. Тому є пропозиція ухвалити системне рішення, яким дати доручення створення таких штабів по всій країні", - сказав Міністр юстиції Павло Петренко.
За словами міністра, голови ОДА інформували кожні два тижні про оперативну ситуацію в областях.
"На рівні уряду ми сформуємо робочу групу під керівництвом Прем'єра, куди ввійде Мін'юст, МВС, Мінагрополітики, прокуратура за її згодою, профільний комітет, де будуть даватися оцінки і жорстке реагування на будь-які прояви рейдерства в аграрному секторі", - наголосив П.Петренко.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримав ініціативу створення оперативних штабів по всіх областях.

За матеріалами УНН


опубліковано: 2017-08-09
джерело: УНН
категорія:
переглянути: всі новини


Для того щоб залишити коментар необхідна авторизація:

Login Вхiд

Логiн:

Пароль:
Забули?


Реєстрація

© 2000-2017, farmer.co.ua
Flag Counter