www.farmer.co.ua
 

11
   ЗАЯВА АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ УКРАЇНИ

Асоціація фермерів та приватних землевласників України, у відповідності до чинного законодавства, статут, рішень з'їздів АФЗУ, веде конструктивний діалог з всіма гілками влади, політичними партіями, громадськими організаціями з метою розвитку українського фермерства, сільської європейської місцевості, покращення добробуту громадян, збереження української нації.
В той же час в останні дні відбуваються маніпулювання навколо даного питання, щодо можливого підписання меморандуму громадкості з владою та запровадження ринку землі з 01 січня 2018 року.
Асоціація фермерів та приватних землевласників України стверджує, що відповідно до рішення 27-го надзвичайного з’їзду тільки за умов прийняття державної програми розвитку й реалізації сімейного фермерства, розвитку сільських територій, зміну аграрної політики від олігархічної до фермерської, усунення корупції, рейдерства, формування справедливої судової влади, можна розглядати ринок землі лише через 5 років.
Це підтверджує громадська думка, рішення минулорічного, п’ятого та четвертого Селянського віче, Громадських слухань у Верховній Раді України в грудні 2016 року, та ініціатива Асоціація фермерів та приватних землевласників України, політичних партій «Батьківщина», «Свобода», Комітету захисту рідної землі, щодо проведення референдуму з даного питання.
В цьому напрямку Асоціація фермерів та приватних землевласників України заявляє про свою послідовну і безкомпромісну політику щодо захисту рідної землі, збереженню Держави і Нації!

Прес-служба АФЗУ


опубліковано: 2017-07-12
категорія:
переглянути: всі новини


Для того щоб залишити коментар необхідна авторизація:

Login Вхiд

Логiн:

Пароль:
Забули?


Реєстрація

© 2000-2017, farmer.co.ua
Flag Counter