www.farmer.co.ua
 

18
   Гройсман доручив Авакову перевірити махінації з держземлями

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову «перевернути всіх тих», хто займається махінаціями з держземлями, повідомляє УНІАН.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Міністерству внутрішніх справ перевірити на наявність зловживань і корупції угод розпорядників державних земель по всій Україні. Про це глава уряду сказав на засіданні Кабінету міністрів у середу.

«Арсене Борисовичу я б вас попросив дати окреме доручення підрозділам національної поліції, які займаються економікою, по всій країні скрупульозно почати відпрацьовувати всі угоди. Ви працюєте в плановому режимі, але потрібно зробити серйозне відпрацювання, щоб перевернути там всіх тих, хто дозволяє собі нечесно, непрозоро управляти земельними ресурсами на територіях», — сказав Володимир Гройсман.
Кабінет міністрів України на засіданні 7 червня прийняв постанову, що зобов'язує Державну службу з питань геодезії, картографії та кадастру передавати українські сільськогосподарські землі в оренду виключно через аукціони. За словами Гройсмана, постанова покликана усунути корупцію в сфері розпорядження держземлями.опубліковано: 2017-06-08
категорія:
переглянути: всі новини


Для того щоб залишити коментар необхідна авторизація:

Login Вхiд

Логiн:

Пароль:
Забули?


Реєстрація

© 2000-2017, farmer.co.ua
Flag Counter